Hoe mogen we u helpen?

Wij omarmen de digitalisering, omhelsen u en reiken u graag de hand!

 

Graag stellen we ons team aan u voor !

Als Rabout & Partners/ RegioBank  hechten we bijzonder veel waarde aan persoonlijk contact door ervaren adviseurs.  Door de elkaar steeds opvolgende wijzigingen in de wet- en regelgeving maar ook economische ontwikkelingen en uw wensen, is naast permanente studie ook ervaring een belangrijk onderdeel om u passend advies te kunnen geven.

Wij zijn er dan ook bijzonder trots dat al onze adviseurs gecertificeerd zijn voor hun vakgebied en dagelijks enthousiast met hun vak bezig zijn en het vaknieuws op de voet volgen.  Daarom stellen we het Rabout & Partners team , gezegend met ruim 150 jaar ervaring in de zakelijke dienstverlening graag aan u voor.

 

 

 

Theo

Theo Rabout

In dienst: 1994
Directeur
Specialisme: Adviseur hypotheken, levensverzekeringen en pensioenen.
theo@raboutenpartners.nl

 
Carlos

Carlos Tas

In dienst: 2005

Specialisme: Buitendienstadviseur zakelijke verzekeringen
carlos@raboutenpartners.nl

 
Roland

Roland Plasschaert

In dienst: 2006

Specialisme: Adviseur particuliere verzekeringen en schadebehandeling
roland@raboutenpartners.nl

 
Katja

Katja Zegers

In dienst: 2012

Specialisme: Commerciële ondersteuning hypotheken, Regiobank adviseur en kluisverhuur
katja@raboutenpartners.nl

 
Bernadette

Bernadette van Endhoven-van Dijk

In dienst: 2013

Specialisme: Medewerkster Binnendienst polisadministratie
bernadette@raboutenpartners.nl

 
Caroline

Caroline Hersschens

In dienst: 2015

Specialisme: RegioBank adviseur, kluisverhuur en interne administratie
caroline@raboutenpartners.nl

 
Francesca

Francesca Hensen

In dienst: 2018

Specialisme: Adviseur binnendienst zakelijke verzekeringen
francesca@raboutenpartners.nl

 
Ingrid

Ingrid Martlé-Faes

In dienst: 2019

Specialisme: Adviseur particuliere verzekeringen, RegioBank adviseur en kluisverhuur
ingrid@raboutenpartners.nl

 
Sarina

Sarina van Exter

In dienst: 2021

Specialisme: Regiobank adviseur en kluisverhuur
sarina@raboutenpartners.nl

 
Marleen

Marleen Steutel-de Rijcke

In dienst: 2021

Specialisme: Regiobank adviseur en kluisverhuur
marleen@raboutenpartners.nl

 
Christine

Christine Masclée

In dienst: 2022

Specialisme: Commerciële ondersteuning en adviseur particuliere/zakelijke verzekeringen
christine@raboutenpartners.nl

 
Paul

Paul Hendrikse

In dienst: 2022

Specialisme: Buitendienstadviseur particuliere/zakelijke verzekeringen
paul@raboutenpartners.nl
Chantal

Chantal Acke-Ruissen

In dienst: 2022

Specialisme: Commerciële ondersteuning hypotheken en Regiobank adviseur
chantal@raboutenpartners.nl