Heeft u een vraag?

Stel hem hier

Kunnen wij u helpen?

Wij zijn bereikbaar via:

  • 0117-301159
  • info@raboutenpartners.nl
Wilt u liever dat wij bellen?

Of stel hieronder uw vraag:

  •  0117-301159

Wij omarmen de digitalisering, omhelsen u en reiken u graag de hand!

 

Graag stellen we ons team aan u voor !

Als Rabout & Partners/ RegioBank  hechten we bijzonder veel waarde aan persoonlijk contact door ervaren adviseurs.  Door de elkaar steeds opvolgende wijzigingen in de wet- en regelgeving maar ook economische ontwikkelingen en uw wensen, is naast permanente studie ook ervaring een belangrijk onderdeel om u passend advies te kunnen geven.

Wij zijn er dan ook bijzonder trots dat al onze adviseurs gecertificeerd zijn voor hun vakgebied en dagelijks enthousiast met hun vak bezig zijn en het vaknieuws op de voet volgen.  Daarom stellen we het Rabout & Partners team , gezegend met ruim 150 jaar ervaring in de zakelijke dienstverlening graag aan u voor.

 

Theo Rabout

In dienst:  1994

Directeur

Specialisme: Adviseur hypotheken/levensverzekeringen/pensioenen

theo@raboutenpartners.nl

 

Esther Verstraete-Cornelis

In dienst 1999

Specialisme:  RegioBank adviseur betalen/sparen en commerciële binnendienst

esther@raboutenpartners.nl

 

Carlos Tas

In dienst 2005

Specialisme: Buitendienstadviseur verzekeringen midden- en kleinbedrijf

carlos@raboutenpartners.nl

 

Roland Plasschaert

In dienst 2006

Specialisme:  Adviseur particuliere verzekeringen incl schadebehandeling

roland@raboutenpartners.nl

 

 

Katja Zegers

In dienst 2012

Specialisme: RegioBank adviseur betalen/sparen en commercieel ondersteunster hypotheken/levensverzekeringen

katja@raboutenpartners.nl

 

Bernadette van Endhoven-van Dijk

In dienst 2013

Specialisme:  Binnendienst polisbeheer

bernadette@raboutenpartners.nl

 

 

Caroline Hersschens

In dienst 2015

Specialisme:  RegioBank adviseur betalen/sparen

caroline@raboutenpartners.nl

 

Francesca Hensen

In dienst 2018

Specialisme:  Commercieel medewerkster binnendienst MKB

francesca@raboutenpartners.nl